ZDROWIE I URODA

SPIS ARTYKUŁÓW:
Zewnętrzna walka - czyli walczymy o piękną skórę po ciąży
Nie ciągnij - czyli o urazach wyrządzanych dzieciom
Ćwiczymy w połogu - co można a czego nie można
Postępowanie po porodzie drogą cesarskiego cięcia
Postępowanie po porodzie naturalnym
Ratunku jestem mamą!!!
Na ratunek wypadającym włosom
Cellulit - rozszyfruj wroga 
Cesarskie cięcie - powrót do formy. Tą książkę warto mieć.

Zostań członkiem tego bloga aby zawsze być na bieżąco z nowymi wpisami (kliknij przycisk "Dołącz do tej witryny" po prawej stronie bloga ) 

3 komentarze:

  1. nie rozumiem dlaczego w ogole poruszacie temat pasów, gorsetów, o tym w ogole mowy nie powinno być ze względu na to,że jest to nie zdrowe!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pani Agnieszko jak widać we fragmencie dotyczącym pasów uciskowych, nasza specjalistka podkreśla, że tego nie poleca, że jest nastawiona do tego typu działań "sceptycznie". Gdyż nic nie zastąpi pracy wykonanej przez samą kobietę. Ten temat został poruszony za prośbą fanek fitmamy. A z tekstu, jednoznacznie można wywnioskować że pasy nie są polecane. Prawdopodobnie już jutro nasza ekspertka dokładnie to wytłumaczy pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam jak napisał Rafał przesłanie artykułu jest chyba czytelne. Jest wiele metod które na tyle są skuteczne na ile przynoszą danej osobie ulgę w dolegliwościach. Jedni stosują pasy i je zachwalają inni wręcz przeciwnie. Ale po to jest ta strona aby poruszać wszelkie tematy i dyskutować a ostateczne decyzje zawsze należą do Was Kochani Czytelnicy. Pozdawiam. Anita

    OdpowiedzUsuń